מחיקת חובות בעידן המודרני לכל האזרחים

בדרך כלל כאשר שומעים נתונים שונים על מחיקת חובות שומעים על אותן "תספורות" שמיועדים לטייקונים הגדולים והכבדים של מדינת ישראל. זה מרגיז מאוד, ובמיוחד אותנו, האזרחים הפשוטים, כי איך יכול להיות שהמדינה הולכת דווקא לקראת מי שיש לו ולא לקראת מי שבאמת נתון בצרה? זה היה הרקע למספר שינויים שנכנסו לתוקפם בשנים האחרונות סביב הנושא של מחיקת חובות ובהחלט חשוב להיות מודעים לכך. זה אומר שאם גם אתם באופן אישי חייבים כספים ומקבלים על כך אינספור התראות מההוצאה לפועל, כדאי יהיה לעשות משהו בנידון. אומנם לא כל מי שמגיש בקשה למחיקת חובות מקבל תשובה חיובית, אך במידה ואתם כן תיענו בחיוב – זו יכולה להיות ממש לידה מחדש עבורכם, אז למה שתוותרו על הסיכוי?

מחיקת חובות עידן מודרני

הסכום שאתם חייבים

 

אחד מהנתונים החשובים ביותר שיקבעו, מבחינת ההוצאה לפועל, האם לתת לכם אישור למחיקת חובות או לא, זו השאלה כמה כסף אתם חייבים. זה פחות משנה לאיזה גורם אתם חייבים את הכסף, כי מה שחשוב בסופו של דבר מבחינת ההוצאה לפועל זה הסכום הכולל. כדי להגיש בקשה של מחיקת חובות סך כל החובות של הנישום לא יכול להיות גבוהה מ800,000 ₪ וחשוב להיות מודעים לכך. בנוסף, כמובן שהנישום חייב להיות נטול נכסים הרשומים על שמו שכן אז ניתן יהיה לנצל את אותם נכסים לטובת כיסוי החובות.

 

הגשת בקשה יעילה

 

כל מה שקשור למחיקת חובות היה עד לפני מספר שנים מאוד מסורבל במדינה, איטי ומורכב. עם זאת, כחלק מהרפורמות בתחום הזה, אנחנו יכולים לראות שהיום הנושא של מחיקת חובות הרבה יותר מהיר ויעיל. לכן, אפילו אם אתם חוששים מהתמודדות מול ההוצאה לפועל ומול בית המשפט, אנחנו יכולים להרגיע אתכם ולספר לכם שהיום זה פשוט מכפי שזה היה בעבר. מה שכן, גם היום עדיין תוכלו לשקול את שירותיו של עו"ד שיוכל לעזור לכם בנושא, כי אין כאן מקום לטעויות מיותרות. חבל לפספס את ההזדמנות שניתנה לכם ואין ספק שעורך דין מוביל יוכל לסייע לכם להגדיל את הסיכוי למחיקת חובות.

 

לפרטים נוספים: https://www.yml-law.co.il

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחיקת חובות עידן מודרני ראשית
מחיקת חובות
מחיקת חובות בעידן המודרני לכל האזרחים

בדרך כלל כאשר שומעים נתונים שונים על מחיקת חובות שומעים על אותן "תספורות" שמיועדים לטייקונים הגדולים והכבדים של מדינת ישראל. זה מרגיז מאוד, ובמיוחד אותנו, האזרחים הפשוטים, כי איך יכול