מדוע תכנון מס צריך לעניין גם אתכם?

כולנו יודעים לומר שאנחנו עובדים ועובדים אך בסופו של דבר, לא מקבלים את כל הכסף שמגיע לנו. למעשה זה אפילו לא משנה אם אתם עובדים בתור שכירים או בתור עצמאים, כי ברגע שהעסק שלכם מתנהל בצורה חוקית, אתם צריכים לשלם מיסים. אומנם רוב האנשים בישראל חושבים שזה חשוב לשלם מיסים, כי אנחנו חיים במדינת רווחה, אך האם המיסים כאן לא קצת מוגזמים? כל מי שיצא לרגע מהשאננות שלו ובדק את הדברים לעומק גילה שאכן המיסים במדינה גבוהים מאוד. זה מקומם, זה מרגיש וזה גם מעורר את רוב האנשים לפעולה. לכן, רגע לפני שאתם חושבים על דרכים לא חוקיות כמו העלמת מס, אנחנו מציעים לכם לחשוב על תכנון מס – פעולה שיכולה לחסוך לכם לא מעט כסף בשנה, אז למה אתם מחכים?

תכנון מס

איך מתכננים את המס?

תכנון מס זו, לפני הכול, עבודה שצריך להשאיר למומחים ולכן אתם לא מתבקשים לעשות אותה לבד. כדי לתכנן נכון את המס צריך לא רק את הנתונים של כמה אתם מרוויחים בחודש או בשנה ובכמה עבודות אתם עובדים. למעשה, צריך, לפני הכול, להכיר את החוקים במדינה כדי להבין איך ניתן יהיה לנצל אותם בצורה הטובה ביותר לטובתנו. תכנון מס זו פעולה שיכולה אומנם למנוע מאיתנו לשלם מיסים מאוד גבוהים, אך כדי לתכנן את המס נכון צריך הרבה מאוד ידע והבנה. כמו כן, אם במקרה אתם שייכים לאותם האנשים שהעסקים שלכם כוללים גם מדינות אחרות, הרי שאז יש חשיבות עוד יותר גדולה לתכנון המס. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לכם הוא לשלם מיסים ביותר ממדינה אחת, ולכן חשוב לתכנן את הדברים ואף להבין האם לישראל יש אמנת מס עם המדינה שבה מנוהלים העסקים שלכם.

רואי חשבון מקצועיים

תכנון מס זה אומנם משהו שאתם יכולים לקרוא אודותיו לא מעט בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, אבל בסופו של דבר אין תחליף לאנשי מקצוע שיעשו את זה עבורכם. לכן כל מה שנותר לכם עכשיו זה לבחור את רואי החשבון הכי טובים שיש, כי אם יש משהו בטוח, זה שאין כאן מקום "לפשלות". צריך לבצע את התכנון בצורה מקצועית, מדויקת וכמה שיותר חיובית מבחינתכם כי זו הדרך הכי טובה שיש להבטיח שלא תשלמו יותר מידי מיסים. מדובר על חיסכון של מאות ואפילו אלפי שקלים בשנה, אז למה שלא תלחמו על מה שמגיע לכם?

למידע נוסף אודות תכנון מס:

https://www.ordanlaw.co.il/tax-planning

 

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תכנון מס ראשית
דיני מיסים
מדוע תכנון מס צריך לעניין גם אתכם?

כולנו יודעים לומר שאנחנו עובדים ועובדים אך בסופו של דבר, לא מקבלים את כל הכסף שמגיע לנו. למעשה זה אפילו לא משנה אם אתם עובדים בתור שכירים או בתור עצמאים,