האם אפשר לקבל פיצוי בגין רשלנות רפואית?

אתם רגילים לסמוך על הרופאים שלכם? בטוחים שאם הם למדו כל כך הרבה שנים וצברו ניסיון זה אומר שהם מקצועיים מאוד? אם כך, כדאי שתדעו שברוב המקרים אומנם אתם צודקים. לא רק שהרופאים שלנו בישראל נהדרים, אלא גם יש מכשור מצוין שעומד לרשותם ולכן יש לכם על מי לסמוך. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מכך שגם הרופאים הבכירים ביותר הם בסך הכול בני אדם וככאלה, הם מתרשלים לפעמים וגם עושים טעויות. הבעיה היא שטעות של רופא עלולה להוביל לפגיעה חמורה בבריאותו של המטופל ואפילו למותו. לכן עולה השאלה מה ניתן לעשות בנידון והאם עלינו לקבל את העובדה שהרופא שלנו פשוט התנהג ברשלנות? התשובה היא כמובן לא, כי אם אפשר להגיש תביעה של רשלנות רפואית ולקבל לפחות פיצוי על הנעשה, מדוע שלא תעשו זאת? זה נכון שלפעמים הפיצוי יגיע מאוחר מידי ויהיה נמוך מידי, אך לפחות הרופא ייתן את הדין ותקבלו התייחסות לכל מה שקרה לכם.

 

סוגי רשלנות רפואית

 

בשנים האחרונות אנחנו רואים שיש הרבה מאוד תחומים שונים ברפואה ותתי תחומים. משמעות הדברים היא שיש גם אותו מספר של תחומים שבהם עלולה להתרחש רשלנות רפואית. כך קורה שאנחנו מדברים על רשלנות רפואית בחדר הניתוח, באבחון מחלות, במינון מתן תרופות, בהיריון ובעוד אינספור שטחים ונושאים אחרים. הבעיה עם רשלנות רפואית היא שכאשר אנחנו רוצים להוכיח שזה אכן מה שקרה בפועל, בדרך כלל יהיה לנו חסר הידע הרפואי הנדרש. האם זה אומר שכדי להגיש תביעת רשלנות רפואית עלי ללמוד לפני כן שש שנים רפואה? כמובן שהתשובה לכך שלילית, שכן בימינו, כדי להגיש תביעות כאלה, צריך לפנות בסך הכול לעורך דין מקצועי. עורך דין שלמד את התחום הזה ושבחר לעשות התמחות רשלנות רפואית מכיר את הענף הזה לעומק ומתוך הניסיון שלו הוא יוכל לסייע לכם הרבה מעבר למה שאתם חושבים.

 

פיצוי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה הסיכוי שלכם להצליח?

 

מי מאיתנו יכול לחשוב על כניסה לתהליך של תביעות רשלנות רפואית ולא לחשוב על השאלה איך יסתיים העניין הזה? הרי כולנו רוצים בסופו של דבר לנצח, לקבל פיצוי ולהצליח להמשיך הלאה בחיינו. עם זאת, לא תמיד זה המצב וחשוב שתהיו מודעים לכך מראש. לכן, אם אתם תוהים מהם הסיכויים שלכם לנצח בתביעת רשלנות רפואית כדאי שתדעו שאין לכך תשובה אחת נכונה והכול תלוי במקרה שעליו מדובר. לכן כדאי לכם להתייעץ עם עו"ד מוביל שיוכל לעזור, כי אותו איש מקצוע יוכל לבדוק מהם הסיכויים שלכם והאם באמת כדאי להיכנס לתהליך של תביעה. קחו בחשבון שבתחום של תביעות כאלה הדברים לוקחים זמן כך שאפילו אם תתחילו את התהליך מחר, הוא לא יסתיים תוך כמה ימים.

 

למידע נוסף: https://www.df-law.co.il

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פיצוי ראשית
עורך דין רשלנות רפואית
האם אפשר לקבל פיצוי בגין רשלנות רפואית?

אתם רגילים לסמוך על הרופאים שלכם? בטוחים שאם הם למדו כל כך הרבה שנים וצברו ניסיון זה אומר שהם מקצועיים מאוד? אם כך, כדאי שתדעו שברוב המקרים אומנם אתם צודקים.