עיצוב פנים משרד – האם ההוצאה מוכרת במס – כל המידע על מיסוי משרדים

אם אתם עצמאים, אף אחד לא צריך לספר לכם עד כמה חשוב לנהל נכון את ההחזרים שלכם ממס הכנסה.

אם כך, האם קישוט ועיצוב המשרד נכלל תחת ההוצאות המוכרות על ידי מס הכנסה? הנה כל מה שצריך לדעת על רכישת צמחיה מלאכותית למשרד, ריהוט משרדי, ולא פחות חשוב, החזרי מס על כל זה.

אם אתם מתנהלים כלכלית ועסקית נכון, אתם שומרים כל חשבונית וקבלה שניתן להזדכות עליהן אל מול מס הכנסה בסוף שנת המס. בעוד שלפעמים עצמאים מקבלים גם אלפי שקלים חזרה ממס הכנסה, זה לחלוטין ברור ומובן מדוע בעלי עסקים מקפידים לבצע בדיקות החזרי מס בכל שנה. אז, האם רכישת צמחיה מלאכותית ללובי המשרד היא הוצאה מוכרת?

 

האם רכישת צמחיה מלאכותית היא הוצאת מס מוכרת

כמובן, צמחים מלאכותיים הם הוצאה מוכרת, אין ספק. אתם יכולים לרכוש צמחים מלאכותיים מסוגים שונים, כולל צמחים יוקרתיים אשר עולים מאות שקלים ויותר. בכל מקרה, בין אם אתם רוכשים פרחים מלאכותיים, עצים או שיחים, אתם תמיד תצטרכו לזכור לבקש את חשבונית המס על הרכישה שביצעתם.

באופן הזה, אתם תוכלו להגיש את החשבונית לרואה החשבון שלכם ולהזדכות על מה שמגיע לכם. שימו לב, לא רק על צמחיה מלאכותית ללובי יש החזרי מס. אם תרכשו צמחים מלאכותיים לפנים המשרד שלכם, גם על כך אתם תוכלו להזדכות אל מול מס הכנסה.

 

מיסוי משרדים, החזרי מס הכנסה ומה שבין לבין

מיסוי משרדים גם כולל הוצאות רבות ואחרות, כולל למשל עיצוב ושיפוץ מחדש של המשרד כולו. במהלך התהליכים המורכבים האלו של שיפוץ מחדש של המשרד, יהיה עליכם לאסוף את כל החשבוניות של תהליכי השיפוץ, וזאת למרות שמדובר בכמויות נרחבות של חשבוניות.

זכרו, כל שקל בסופו של דבר מצטבר לכדי סכומים משמעותיים. גם אם כרגע פחית הצבע שעלתה 15 ₪ לא מרגישה לכם משמעותית, בכל מקרה יהיה מומלץ לשמור את החשבונית עליה. עוד 15 ₪ פה ועוד 70 ₪ שם, בסופו של יום מצטברים לאלפי שקלים בצורה של החזרי מס הכנסה. ובנקודה זו אנחנו רוצים להדגיש – אל תקפצו לבצע בדיקות החזרי מס אצל כל חברה שאתם נתקלים בה.

 

אל תתנו לחובבנים או חלילה לנוכלים לספק לכם שירות בדיקת החזרי מס

בדקו מי היא חברת ייעוץ המס שעומדת מולכם, בדקו מה הוא המוניטין שלה. טיפ שלנו? לפני שאתם נעזרים בחברות ייעוץ ובדיקות החזרי מס, תמיד תריצו קודם כל חיפוש בגוגל על שמותיהן של אותן חברות. אם חלילה מדובר בנוכלים שמתכננים לעקוץ אתכם, תוכלו לברר זאת על ידי חיפוש בגוגל. זה אף פעם לא יספק לכם 100% הגנה ואינפורמציה אותנטית, אבל שווה בדיקה בכל מקרה. בהצלחה!

למידע נוסף על צמחיה, פירות וירקות הכנסו ללינק הבא: https://meshekd.co.il

 

חדר ישיבות

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם