מה ההבדל בין עורך דין משפחה לעורך דין גירושין?

כאשר אנו מקבלים החלטה אנו חייבים להבטיח כי היא תהיה מבוססת על מידע מלא.

כך לדוגמא אם אנו קונים טלוויזיה אנו צריכים לברר הרבה יותר מאשר רק המחיר שלה, אנו צריכים לברר את הגודל שלה, את הטכנולוגיה שיש לה ועוד דברים רבים.

לכן אם בטלוויזיה אנו צריכים להשקיע מאמצים בכדי לדעת עליה הכול הרי שבעת סכסוך משפטי אנו חייבים לוודא מידע עוד יותר נרחב על ההליך המשפטי.

כיום זה ברור כי הדבר החשוב ביותר בעת סכסוך משפטי זה העורך דין שמלווה אותנו.

אם אתם רוצים להתגרש למשל אתם חייבים לשים לב לשאלה מי העורך דין שלכם בין אם אתם רוצים לעשות גישור גירושין או ללכת לבית משפט.

על רקע זה יש לציין כי הבדל אמיתי בין עורך דין משפחה ובין עורך דין גירושין ושניהם הם למעשה אותה הגברה בשינוי אדרת.

 

אל תבחרו עורך דין מבלי לדבר עם לקוחות שלו

מה שברור הוא שבין אם אנו נוקטים בהליך של גירושין בשיתוף פעולה ובין אם בגירושין של מלחמה כוללת אנו חייבים לשים לב מי העורך דין שמייצג אותנו. אנו צריכים לעשות הכול בכדי להבטיח כי העורך דין הוא מומחה אמיתי ואסור לנו להתפשר על כך. על רקע זה יש לציין כי הדרך הטובה ביותר לעמוד על קנקנו של העורך דין היא לדבר עם לקוחות עבר שלו. אל תתביישו ובקשו מן העורך דין שיפנה אתכם אל לקוחות עבר שלו וכך לאחר שתדברו איתם תוכלו לדעת האם העורך דין הוא מקצועי ואיכותי או שמא עדיף לבחור בעורך דין אחר.

 

האם כדאי להיכנס למלחמה בעת הגירושין?

עליכם לדעת כי עדיף בהרבה לבחור בדרך של גישור גירושין ולא בדרך של מלחמה כוללת. יש מספר יתרונות לגישור בהליך של גירושין, קודם כל בגירושין בגישור נמנעים מריבים אשר מקלקלים את היחסים בין בני הזוג ופוגעים מאוד בילדים. לא רק זאת אלא שהליך גישור הוא הרבה יותר זול מאשר הליכה לבית משפט וזה גם כן יתרון גדול. ברגע ששני הצדדים מנסים להגיע לעמק השווה התהליך הוא הרבה יותר טוב ונעים. על רקע זה יש לציין כי יש קשר ישיר בין איכות חיים ובין הליך גישור בגירושין.

 

מה קורה אם אני כהן?

בין אם אתם מחליטים ללכת על הליך של גירושין בשיתוף פעולה ובין אם לא אתם צריכים להבין שאם אתם כוהנים שמתגרשים אזי אתם לא יכולים להתחתן שוב לפי הדת היהודית. לכן כהן צריך לשים טוב טוב אם מי הוא מתחתן ולהבין כי הוא לא יכול להתחתן שוב אם הוא התגרש וזהו משהו שלא נתון במחלוקת או משהו שאפשר לערער עליו.

 

תהליך גירושין

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם