עו"ד אונגר שויגמן – מתמחים ברשלנות רפואית

ככלל, נושא הרשלנות הרפואית הפך לנושא דומיננטי וניכר כי מספר לא מועט של תביעות כנגד רופאים מוגשות, בשל טיפולים שונים שגרמו לנזקים עבור המטופלים. רשלנות רפואית עשויה להתבטא באבחון לקוי, בכשלים במהלך ניתוחים ועוד. תביעות בגין רשלנות רפואית עשויות להיות מוגשות כנגד הרופא שטיפל, כנגד המוסד הרפואי המטפל וכנגד כל גורם שהיה שותף בביצוע הטיפול הרפואי וגרם לרשלנות כלפי המטופל.

 

התפתחות תחום הרשלנות הרפואית

ניתן לומר, כי תחום הרשלנות הרפואית הלך והתפתח בשל ההבנה כי זכויותיהם של המטופלים עשויות להיפגע ויש לפעול כדי להגן עליהן. אם בעבר, פגיעה באדם כתוצאה מהליך רפואי איננה הייתה דבר נפוץ הרי שכיום, בכל מצב שבו אדם ניזוק מהליך רפואי מסוים, קיימת מודעות בנוגע לאפשרות כי הוא נפגע מרשלנות רפואית.

האינטרס החברתי הינו לשמור על סטנדרטים רפואיים הולמים ולעיתים, ניתן לעשות זאת רק באמצעות בדיקה וביקורת מקצועית כלפי נותני שירותים רפואיים וכיו"ב. ביקורת מקצועית זו נהווה את הזכות של הנפגעים להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית. מכאן קיבל תחום זה לגיטימציה בעולם המשפטי וניתן לראות כי עורכי דין שונים עוסקים בתחום זה ומייצגים אנשים שנפגעו מהליכים רפואיים שונים. מסיבה זו, גורמים בעולם הרפואה, כגון: רופאים, נוהגים לבצע הליכים שונים בכדי להפחית את הסיכון שתוגש תביעה כנגדם, בגין רשלנות רפואית.

משרד עו"ד אונגר שויגמן מתמחה בתחומי רשלנות רפואית שונים והוא מציע ליווי משפטי וייצוג עבור אנשים שנפגעו בפן זה. משר זה שם לו למטרה להילחם עבור מיוצגים שנפגעו מקבלת טיפול רפואי כושל, אשר גרם עבורם לנזק והוא מעניק להם ליווי מקצועי צמוד, לכל אורך התביעה. משרד זה עוסק בסוגים שונים של רשלנות רפואית ובכל סוגי הנזקים שעשויים להיגרם בעקבותיה. מטרתו של משרד עו"ד אונגר שויגמן, לדאוג לזכויותיהם של המיוצגים ולדאוג להם לקבלת הפיצויים המקסימאליים באמצעות התביעה.

 

מתי קיימת עילה לתביעת רשלנות רפואית?

יש להדגיש, כי לא בכל מצב שבו מטופל ניזוק מהליך רפואי מסוים, התקיימה רשלנות רפואית אשר גרמה לכך. באופן טבעי, הליכים רפואיים מסוימים לעיתים כרוכים בסיכונים אפשריים, שאותם מטופלים צריכים לקחת בחשבון, בטרם ביצועם. מסיבה זו, הופעתם של סיכונים במהלך ביצוע טיפול מסוים אינה מעידה בהכרח על התנהלות לא תקינה של הגורם המטפל או של המוסד הרפואי בו התבצע הטיפול. בהתאם לאמור, כאשר אדם עבר הליך רפואי מסוים וניזוק כתוצאה ממנו, תהיה עילה לתביעת רשלנות רפואית רק במידה וימצא קשר סיבתי בין הנזק הנגרם ובין ההתנהלות הרפואית הבלתי סבירה, שהובילה לנזק.

 

לסיכום

תחום הרשלנות הרפואית נעשה שכיח בשנים האחרונות וכיום, תביעות שונות בגין נזקי רשלנות רפואית מתנהלות מתוך מטרה לדאוג לזכויותיהם של מטופלים שניזוקו. משרד עו"ד אונגר שויגמן, אשר מתמחה בתחום רשלנות רפואית ובנזקי גוף, מציע עבורכם ייצוג מקצועי וראוי בתביעות בגין רשלנות רפואית.

 

Lawyer

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עורך דין רשלנות רפואית
עו"ד אונגר שויגמן – מתמחים ברשלנות רפואית

ככלל, נושא הרשלנות הרפואית הפך לנושא דומיננטי וניכר כי מספר לא מועט של תביעות כנגד רופאים מוגשות, בשל טיפולים שונים שגרמו לנזקים עבור המטופלים. רשלנות רפואית עשויה להתבטא באבחון לקוי,