משרד עו"ד אימבר גולן פרטוש – מתמחים ברשלנות רפואית

התמודדות עם סיטואציות משפטיות היא לא משהו שאמור להיות מיועד לכל האזרחים. לרוב המוחלט של האזרחים אין את הידע המשפטי, את המיומנויות הנדרשות ואת היכולות המשפטיות, הדרושים למימוש זכויות מקסימלי. משרד עורכי דין אימבר גולן פרטוש, המתמחה בין היתר בתחום הרשלנות הרפואית, יכול לסייע לכם לקבל פיצויים כספיים במקרה של רשלנות כזאת.

 

תביעות רשלנות רפואית

נזק משמעותי יכול להיגרם למטופלים במהלך הליכים רפואיים שונים. אומנם בחלק מההליכים הרפואיים נזק הוא סיכון מסוים שתמיד קיים, אך צריך להבדיל בין נזק כזה, שנגרם כתוצאה מרמת הסיכון של ההליך הרפואי, לבין נזק שנגרם כתוצאה מרשלנות רפואית.

רופא שלא נוקט באמצעי הזהירות המחייבים, שלא נוהג לפי הנורמות המקובלות או שלא פעול בצורה סבירה מבחינה מקצועית, יכול להסב נזק משמעותי למטופל, שיוגדר כנזק הנגרם מרשלנות רפואית. רשלנות כזאת יכולה להיגרם גם על ידי חברי צוות רפואי אחרים. קראו עוד על כך באתר https://embargp-law.co.il.

 

פגישת ייעוץ

פנייה אל משרד עורכי הדין שמתמחה ברשלנות רפואית תאפשר לכם להבין קודם כל היכן אתם עומדים. בפגישת ייעוץ מקצועית, עורכי הדין ישמעו את המקרה הספציפי שאירע לכם, יבינו האם מדובר באירוע של רשלנות רפואית ויסבירו לכם מה החוק מאפשר לכם לעשות. כך תוכלו לגבש, יחד איתם, תביעת רשלנות רפואית, כפי שהחוק מאפשר לנפגעי רשלנות רפואית לעשות.

 

ליווי מקצועי מההתחלה ועד הסוף

משרד עורכי דין אימבר גולן פרטוש מעניק ליווי מקצועי לנפגעי רשלנות רפואית, מההתחלה ועד הסוף. זה מתחיל בפגישת ייעוץ מקצועית, בה תוכלו להבין היכן אתם עומדים ומה הזכויות שלכם, וממשיך באיסוף מסמכים וסיוע בהשגת חוות דעת מרופא מומחה, הגשת התביעה וייצוג משפטי איכותי בבית המשפט.

 

סיוע במקרים שונים

רשלנות רפואית אומנם מוגדרת כנזק שנגרם עקב רשלנות של גורם מטפל, אך היא יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון צורות. בניתוחים, בהריון ובלידה, בטיפולי שיניים, באבחון רפואי ואפילו בטיפולים אסתטיים – בכל המקרים הללו מטופל עשוי להיות זקוק לסיוע משפטי עקב רשלנות.

 

משרד מנוסה

כשאתם מגישים תביעת רשלנות רפואית לצורך קבלת פיצויים, אתם בוודאי תרצו לדעת שאתם עושים זאת עם משרד שעורכי הדין בו מנוסים. הדבר יאפשר לכם לדעת שהתביעה שלכם מתנהלת בידיים טובות מבחינה מקצועית ואובייקטיבית.

 

מקסום הפיצויים

בסופו של דבר, המטרה בתביעת רשלנות רפואית היא להשיג את הפיצויים הגבוהים ביותר שניתן להשיג עבור התובע. הסכומים הכספיים שמשיג התובע עשויים להיות משמעותיים במיוחד להמשך חייו, כך שמקסום הפיצויים הוא דבר חשוב.

 

תביעה מוצלחת בסיוע משרד עורכי דין מיומן

אף אחד לא יכול להבטיח לכם הצלחה וודאית בכל תביעה שהיא, אך אם אתם רוצים להעלות את הסיכויים שלכם לתביעה מוצלחת, מוטב שתקבלו סיוע ממשרד עורכי דין מיומן, כמו משרד עו"ד אימבר גולן פרטוש.

משרד עוד אימבר גולן פרטוש - מתמחים ברשלנות רפואית

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משרד עוד אימבר גולן פרטוש - מתמחים ברשלנות רפואית
עורך דין רשלנות רפואית
משרד עו"ד אימבר גולן פרטוש – מתמחים ברשלנות רפואית

התמודדות עם סיטואציות משפטיות היא לא משהו שאמור להיות מיועד לכל האזרחים. לרוב המוחלט של האזרחים אין את הידע המשפטי, את המיומנויות הנדרשות ואת היכולות המשפטיות, הדרושים למימוש זכויות מקסימלי.