מי יכול לעזור לנו לקבל פטור ממס ההכנסה?

בימים האחרונים אנו שומעים לא מעט ביקורת בכל הנוגע למידע שגוי שמופץ ברשת על פטור ממס הכנסה. תושבים רבים במדינת ישראל קיבלו הודעה שגויה שמופצת ברשתות החברתיות ובה כתוב כי הם זכאים לקבלת פטורים ממס הכנסה, מתשלום על ביטוח לאומי ועוד.

הודעות אלו גרמו לכאוס ואנחנו החלטנו לעצור את רצף כתיבת המדריכים שלנו כדי לעשות סדר. הישארו אתנו ותגלו מי יכול לעזור לכם לקבל את הפטור האמתי.

 

תכירו את המומחים שסייעו לנו להבין מי יכול לעזור לכם

כשקיבלנו בעצמנו את הודעת ה – SMS המטעה, הבנו שמדובר בטעות. שכן, אנו יודעים דבר או שניים אודות ההתנהלות של המדינה שלנו, כך שאנחנו יכולים להגיד לכם גם מתוך שינה שאין מצב שאזרח יקבל פתאום פטור מתשלומי חובה. כשהבנו שאנו צריכים לכתוב מדריך בנושא, החלטנו לפנות אל המומחים בתחום – אנשים שמכירים את המוסד לביטוח לאומי כמו את כף היד שלהם.

ביקשנו מהם לציין בפנינו מי יכול לסייע לאנשים לקבל את הפטור במידה וזה באמת מגיע להם וקיבלנו כמה תשובות מגוונות. אתם מוזמנים לקרוא את השורות הבאות ולגלות את התשובות הללו מקרוב.

 

מי יכול לעזור לנו לקבל פטור ממס ההכנסה? התשובה של רמי

רמי אומר שאם אתם רוצים שמישהו יסייע לכם לקבל פטור ממס הכנסה, עליכם להיכנס לאתרים שמאפשרים לבדוק את הזכאות שלכם. שכן, אם כבר יש לכם אחוזי נכות שנקבעו מטעם הביטוח הלאומי – אתם צריכים רק עזרה בהגשת הטפסים לצורך קבלת הפטור הסופי.

יש לא מעט אתרים שיאפשרו לכם למלא את הפרטים האישיים ולאחר מכן, נציג מטעם האתר ייצור אתכם קשר וילווה אתכם לאורך ההליך, עד לקבלת הפטור המיוחל.

 

מי יכול לעזור לנו לקבל פטור ממס ההכנסה? התשובה של חן

חן אומר שצריך קודם כל לבדוק אם בכלל אתם זכאים לקבל את הפטור. הרי יכול להיות שקיבלתם גם כן הודעה שגויה שמציגה לכם מידע שווא אודות זכאותכם. לכן, עליכם לפנות אל המוסד לביטוח לאומי ולבדוק אם אתם עומדים באחד הקריטריונים הבאים:

  • יש לכם מעל 90% נכות לצמיתות או למשך 185 יום
  • יש לכם מעל 75% נכות
  • יש לכם תעודת עיוור

אם אתם עומדים באחד הקריטריונים הללו, כדאי שתדעו שאתם יכולים לפנות אל נציג מס הכנסה שיסייע לכם בקבלת הפטור.

 

חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה ואין לכם אחוזי נכות?

אם אתם סובלים ממחלה כלשהי או מנכות ואינכם מוכרים עדיין במוסד לביטוח לאומי, כדאי שתפנו בהקדם לתאם וועדה רפואית שתבחן את המצב שלכם ותעניק לכם אחוזי נכות. אלו יוכלו לאפשר לכם בהמשך לקבל את הפטור.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת מי יכול לעזור לכם לקבל פטור ממס הכנסה. כעת, כשיש לכם את כל המידע, עליכם רק ליישם אותו.

פטור ממס הכנסה

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פטור ממס הכנסה
עורך דין מיסים
מי יכול לעזור לנו לקבל פטור ממס ההכנסה?

בימים האחרונים אנו שומעים לא מעט ביקורת בכל הנוגע למידע שגוי שמופץ ברשת על פטור ממס הכנסה. תושבים רבים במדינת ישראל קיבלו הודעה שגויה שמופצת ברשתות החברתיות ובה כתוב כי