איך מבשלים נכון עם מנגל פחמים עם מכסה?

בישול על מנגל פחמים שיש לו מכסה צריך להיעשות בהתאם לפי הנחיות ברורות מאוד. שכן, בישול שכזה שלא ייעשה בהתאם להנחיות עלול להוביל לא פעם להכנה שגויה של הבשר ולזריקתו לפח. אם אתם לא בטוחים שאתם מבשלים נכון עם המנגל הנוכחי שלכם, כדאי שתקראו את השורות הבאות ותגלו מה אתם צריכים לשנות כדי להכין בשר טוב.

 

הרקע לכתיבת המדריך

המדריך הנוכחי נכתב לאחר שהוזמנו ל"על האש" אצל חברים שקיבלו מנגל פחמים עם מכסה. זו הייתה הפעם הראשונה שהם הכינו בשרים במנגל הזה והיה ניכר שהם עושים את כל הטעויות האפשריות. לאף אחד לא היה נעים להגיד להם שהבשר שהם מגישים אינו אכיל בעליל.

כך שמצאנו את עצמנו, כל האורחים, אוכלים בשר קשה ולא טעים כדי למנוע מהם אי נעימות. בעקבות חוסר הידיעה בנושא, החלטנו לכתוב עליו מדריך. אנו מקווים שהחברים שלנו ואחרים שעושים שימוש במנגל פחמים מסוג זה ישכילו לקרוא את המדריך וליישם את הטיפים שיופיעו בהמשך.

 

אז איך מבשלים נכון עם מנגל פחמים עם מכסה? – טיפ מספר 1

הטיפ ה – 1 שלנו לבישול נכון על מנגל פחמים עם מכסה מתחיל קודם כל בקריאת הוראות היצרן. שכן, על כל מנגל יש הוראות שונות. במרבית המקרים, היצרן מציין פרטים חשובים שמותאמים למנגל המסוים שרכשתם. שכן, לעיתים ישנן אפילו הנחיות שונות בין דגמי המנגלים שמיוצרים על ידי אותו יצרן.

כך שרגע לפני שאתם בכלל מתחילים להכין את הרשת ולשפד את השיפודים, עליכם להקדיש כמה דקות ולקרוא את ההוראות. אם איבדתם את חוברת ההוראות, דעו שתמיד ניתן למצוא אותה ברשת תוך יישום השלבים הבאים:

  • חיפוש שם הדגם המלא על המנגל
  • כתיבת שם הדגם המלא בצירוף המילים "הוראות יצרן" בגוגל
  • לחיצה על הדפסת הוראות היצרן

 

איך מבשלים נכון עם מנגל פחמים עם מכסה? – טיפ מספר 2

הטיפ השני נוגע לבחירה נכונה של פחמים. אם עד היום קניתם פחמים לפי המחיר הזול ביותר, תדעו שזו ממש לא הדרך. אתם צריכים לערוך בירור מקיף ולבדוק אילו פחמים נחשבים לאיכותיים ביותר. פשוט שימו את המחיר בצד ותנו דגש לאיכות. הטיפ הזה ישנה את הארומה של הבשרים שלכם באופן משמעותי.

 

איך מבשלים נכון עם מנגל פחמים עם מכסה? – טיפ מספר 3

הטיפ ה- 3 והאחרון שלנו נוגע למכסה עצמו. חשוב מאוד שתשימו לב שאתם לא סוגרים את המכסה לזמן ממושך. שכן, לעיתים יש לאנשים נטייה לסגור את המכסה ולשכוח שהבשרים מתבשלים שם. הדבר עשוי להוביל לצליית יתר, כך שהבשר יהיה קשה ובלתי ניתן לאכילה.

 

לסיום

עד כאן 3 הטיפים שיאפשרו לכם לבשל נכון עם מנגל פחמים שיש לו מכסה. אנו מאחלים לכם שתיישמו את הטיפים ותבשלו בשר מושלם.

מנגל פחמים

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מנגל פחמים
כללי
איך מבשלים נכון עם מנגל פחמים עם מכסה?

בישול על מנגל פחמים שיש לו מכסה צריך להיעשות בהתאם לפי הנחיות ברורות מאוד. שכן, בישול שכזה שלא ייעשה בהתאם להנחיות עלול להוביל לא פעם להכנה שגויה של הבשר ולזריקתו