כפל ביטוח – איך נמנעים ומטפלים בו?

אם בעבר היה לאנשים מאוד חשוב לרדת לעומקם של סעיפי ביטוח שונים, הרי שבימינו חוזים נחתמים בהרף עין ובפעמים רבות אנשים לא באמת מודעים לסעיפים שהם חותמים עליהם. התוצאה? כפל ביטוחי, שנוצר לפעמים גם בעקבות פעולותיהן השונות של חברות הביטוח. נסביר.

מרגיש לכם שאתם משלמים יותר מדי כסף על ביטוחים? אתם מוזמנים לבדוק עוד היום אם גם אתם משלמים כפל ביטוחי. כפל ביטוח נצר כשאנחנו רוכשים ביטוח בחברת ביטוח מסוימת, כאשר בפועל כבר רכשנו בעבר ביטוח זהה בחברת ביטוח אחרת. התוצאה? סכומי כסף לא מבוטלים שמשולמים לחינם. החדשות הטובות הן שבהחלט ניתן לטפל בזה ולמנוע את זה.

 

האם סוכן הביטוח אמור לדווח לי על כפל ביטוחי?

לרוב, סוכני הביטוח לא יאירו את תשומת ליבכם לגבי כספים המשולמים שלא לצורך ואפילו לחינם. בסופו של דבר, כולנו מעוניינים להתפרנס, ובהחלט ניתן להבין מדוע חברות הביטוח לא ימהרו להאיר לתשומת ליבכם כי כספכם מבוזבזים לשווא.

אז מדוע זה בכלל קורה, מדוע קורים מצבים שבהם נוצר כפל ביטוח אצל מבוטחים? לתשומת ליבכם, בבואכם לרכוש ביטוח מסוים, ייתכן שסוכן הביטוח ירשום אתכם פעמיים עבור אותו הביטוח, מה שיוצר את הכפל של הביטוח שלכם. בפעמים אחרות, הכפל בביטוח נוצר בעקבות חוסר תשומת לב שלנו, המבוטחים, שנרשמים לאותו הביטוח אבל דרך חברות שונות.

 

בדיקת ביטוחים באינטרנט תוך זמן קצר

בכל מקרה, גם אם גיליתם רק עכשיו שאתם משלמים כספים שלא לצורך, אנחנו שמחים להגיד לכם שישנן חדשות טובות, אבל גם חדשות קצת פחות טובות. נתחיל עם הטובות, אתם יכולים עוד היום לבצע בדיקת ביטוחים בפורטל שקוף – פורטל הפיננסים הגדול ביותר בארץ, שעליו אנחנו נסביר מיד.

החדשות הפחות טובות הן, שלא ניתן לקבל פיצויים בצורה רטרואקטיבית. אם עד היום שילמתם X שקלים בעקבות כפל ביטוחי, הרי שהדבר היחיד שנותר לכם לעשות זה פשוט לוודא שזה לא יקרה יותר מהיום והלאה. מעוניינים לוודא שזה לא יקרה? אתם מוזמנים להכיר את פורטל שקוף – פורטל הפיננסים הכי ממוקד ומוביל בישראל.

 

כל המידע בפורטל פיננסים אחד

פורטל שקוף מספק לכם המון מידע חשוב, כמו כן, גם טיפים שונים עבור התנהלות כלכלית נכונה יותר. בין אם אתם מעוניינים לבצע בדיקת ביטוחים או לרכוש ביטוח, מטרת כולנו זהה: לעשות את הפעולות האלו תוך מינימום בזבוז כספים לשווא. ואת הדברים האלו אתם תוכלו לעשות דרך פורטל שקוף.

אתם מוזמנים עוד היום לבדוק לגבי כל מה שמעניין אתכם בעולם הפיננסים, במיוחד אם אתם מתעניינים בדריסת רגל בשוק ההון! בפורטל שקוף תוכלו להתעדכן בכל מה שחשוב בעולם ההון, בשווקים השונים, בבורסה ועוד. בשורה התחתונה, כל עוד יש בכם רעב ללמוד על השקעות פיננסיות וביטוחים, פורטל שקוף יהיה שם עבורכם. בהצלחה!

ביטוח

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ביטוח ראשית
אזרחות
כפל ביטוח – איך נמנעים ומטפלים בו?

אם בעבר היה לאנשים מאוד חשוב לרדת לעומקם של סעיפי ביטוח שונים, הרי שבימינו חוזים נחתמים בהרף עין ובפעמים רבות אנשים לא באמת מודעים לסעיפים שהם חותמים עליהם. התוצאה? כפל