כמה כסף עולה גישור גירושין?

מתלבטים לגבי הליך גישור וחוששים מהנושא הכספי? ובכן, מסתבר שזה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים.

גירושין – עלות של עשרות אלפי שקלים ואף יותר

הגעה להסכמה בנושא גירושים עלול להוביל להוצאות כספיות אדירות בעבור בני הזוג,וזאת משום שמדובר בהליך משפטי סבוך ומורכב אשר מצריך לרוב התערבות של עורכי דין, שופטים וכן דיינים. למעשה, הליך גירושים אשר מתנהל בבית המשפט עלול לעלות עשרות אלפי שקלים בעבור פתיחת תיק בבית משפט, הוצאות משפט וכן תשלום שכר טרחה לעורכי הדין. אור העובדה כי מדובר לרוב בהליך אשר אורך לא מעט זמן ולעיתים גם שנים רבות, נתקלים רבים מהזוגות במהמורות כלכליות כבדות משקל אשר משפיעות מאוד על אורח חייהם, ועל כן מומלץ לגשת להליך גישור אשר יכול לחסוך אלפי שקלים. כיצד? להלן הפרטים.

לב שבור לשתיים

הליך גישור – כמה זה עולה ומדוע זה אפקטיבי?

גישור הוא הליך מקובל מאוד כיום בארץ כמו גם בעולם, והוא נועד להוביל את בני הזוג להסכמות במגוון רחב של נושאים, גם בנושאים כלכלים. עלותו היא פחותה באופן משמעותי מאשר פנייה לבית המשפט, וזאת משום שמדובר בהליך קצר מועד אשר מתנהל ברגישות רבה כמו גם במיומנות ע"י מגשר מקצועי,לרוב עורך דין. התשלום אם כן מותאם אישית לתהליך ועל כן ככל שהוא קצר יותר – כך עלותו פחותה יותר ויכולה להוביל לתשלום חד פעמי של אלפי שקלים בלבד, תלוי גם במידת המומחיות של המגשר והאם אכן התהליך הושלם לשביעות רצונם של הצדדים. חשוב לזכור כי הליך משפטי הוא הליך יקר מאוד בעבור האזרח הפשוט, ואף עלול לגרום למפח נפש משמעותי כתוצאה מקביעה של סכום מזונות כמו גם הסדרי ראייה בהחלטה של שופט, ועל כן מומלץ לגשת להליך הזה בתום לב ובחשיבה פתוחה בכדי להימנע מהליכה לבית המשפט ותשלום גבוהה יותר של תשלום מזונות וכן חלוקת רכוש. זוגות רבים אשר עברו את ההליך דיווחו על שביעות רצון גבוהה מאוד כמו גם הבנה מעמיקה יותר ביישוב מחלוקות, כל זאת בשל העובדה כי הליך הגישור הוא הליך ממוקד אשר נועד להוביל לתהליך פרידה בריא בעבור שני הצדדים, גם בפן הכלכלי אשר מהווה נקודה משמעותית בתהליך.

הליך גישור באמצעות עורכת הדין דגנית אלישיב

אם אתם רוצים לחסוך כסף ולהוביל את עצמכם ואת בני הזוג לעבר עתיד טוב ומבוסס יותר,אנו מזמינים אתכם לפנות לאתר של עורכת הדין דגנית אלישיב ולקרוא אודות ההליך, כך שתוכלו גם אתם לקבל את כל המידע החשוב ביותר ולחסוך לעצמכם אלפי שקלים בעבור שכר טרחה לעורכי דין ותשלום לבית המשפט. זכרו, הליך גירושים איננו חייב להיות יקר – הוא יכול להיות אפקטיבי, מהיר וממוקד וכל זאת בזכות מגשרת מובילה – עורכת הדין דגנית אלישיב.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פירמת עורכי דין
פירמת עורכי דין

נכתב ע"י מערכת אתר פירמת עורכי דין המובילה בישראל.

תוכן עניינים
המאמרים החמים באתר
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חישוב כספים
עורך דין משפחה
כמה כסף עולה גישור גירושין?

מתלבטים לגבי הליך גישור וחוששים מהנושא הכספי? ובכן, מסתבר שזה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים. גירושין – עלות של עשרות אלפי שקלים ואף יותר הגעה להסכמה בנושא גירושים עלול להוביל