כך תדע שאתה חייב ייצוג של עורך דין

זה לא סוד – יש מי שבוחרים להתנהל בגפם אל מול הליכים משפטיים. אלה עשויים לגלות בשלב מסוים שההחלטה שביצעו עלתה להם ביוקר. המדריך הנוכחי נכתב כדי להפחית את הסיכוי להופעת תרחיש זה. הישארו כאן ותגלו את המצבים שמחייבים ייצוג מטעם עורך דין, כדי לא תמצאו את עצמכם בתרחיש אימים שיוביל לתחושת חוסר אונים וחרדה.

 

נפגעת בגוף בעקבות תאונת עבודה

שמענו לא פעם על מי שעברו תאונת עבודה באחד מהמקומות הבאים:

  1. מקום העבודה עצמו
  2. בדרך למקום העבודה
  3. בדרך מהעבודה אל הבית

זו ההזדמנות שלנו להעלות את המודעות לנושא ולציין שמי שעברו תאונה באחד או יותר מהמקומות הבאים, יכול להתגלות כזכאי לקבלת פיצויים. לכן, אם עברתם תאונה שכזו, עליכם לפנות אל עורך דין שעוסק בדיני נזיקין. שכן, זה ישלח אתכם לבירור רפואי מעמיק שיבחן את רמת הפגיעה ויגיש את התביעה עבורכם.

תאונת עבודה

מצאת את עצמך בתחילת הליך גירושין

מי שמצאו את עצמם בתחילת הליך גירושין צריכים לפנות בהקדם האפשרי אל טאוב ושות' מפירמת EverAccess. שכן, זהו משרד שעוסק בין היתר בדיני משפחה. נציין שיצירת קשר עם עורך דין מהמשרד, תאפשר לפונה לקבל תוכנית עבודה מסודרת שתכין אותו לקראת ההליך. תוכנית זו צפויה לכלול את רשימת הנכסים ששייכת לבני הזוג, פרטים אודות המשמורת המתאימה ללקוח ועוד.

 

עברת תאונת דרכים

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בייצוג של עורך דין מבלי לציין מילה או שתיים על תאונות דרכים. שכן, זהו תרחיש נפוץ ביותר שמוביל רבים לפנות לעורכי דין שבקיאים בתחום. נדגיש שחובה לפנות לעורך דין לאחר קיומה של תאונת דרכים ואין זה משנה איזה צד אתם בתאונה (הנפגע או הפוגע). שכן, עורך הדין מכיר בחוקים שנוגעים לתאונות והוא יכול לסייע לכם בהתמודדות נכונה עם ההליך שנחשב למורכב.

תאונת דרכים

גילית שהליך רפואי שעברת בוצע ברשלנות

לצערנו, מתגלים מידי יום מקרים נוספים של רשלנות רפואית שאירעו במסגרת קופות החולים, בתי חולים ומוסדות רפואיים אחרים. מדובר בהליך מצער שמוביל לא פעם לפגיעה משמעותית בגוף ובנפש. מי שגילו ביום בהיר אחד שהם עברו רשלנות רפואית, צריכים לפנות באופן בהול לעורך דין שעוסק בתחום. נציין שאלה המקרים הנפוצים שגורמים לאנשים לקבל סיוע מצד עורך הדין:

  • קבלת מינון שגוי של תרופות
  • אבחון שגוי של מחלה
  • ביצוע ניתוח שהתגלה כאינו הכרחי ועוד

 

השורה התחתונה – זה הזמן להתייעץ עם עורך דין

עכשיו אתם מכירים במקרים הנפוצים ביותר שמצריכים פנייה בהולה לעורך דין. בשלב זה אתם כבר צריכים להיות בקו הטלפון עם עורך דין מוסמך שתואם למקרה שעברתם, כדי שתוכלו לקבל את הייעוץ והליווי הדרוש. נאחל שתמיד תדעו למצות את הזכויות שלכם ושיהיה בהצלחה בהמשך הדרך.

רשלנות רפואית

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עורך דין גירושין
עריכת דין
כך תדע שאתה חייב ייצוג של עורך דין

זה לא סוד – יש מי שבוחרים להתנהל בגפם אל מול הליכים משפטיים. אלה עשויים לגלות בשלב מסוים שההחלטה שביצעו עלתה להם ביוקר. המדריך הנוכחי נכתב כדי להפחית את הסיכוי