כיצד להגיש בקשה לויזה להודו ללא כאב ראש

הודו, היא ללא ספק יעד חלום עבור לא מעט אנשים. על מנת להגיע להודו, יש צורך להוציא ויזה. תהליך הוצאת ויזה להודו, הוא תהליך מורכב, אשר מלווה בלא מעט כאבי ראש. בשל כך, ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת. כיצד להגישה בקשה לויזה להודו ללא כאב ראש – המדריך המלא.

 

הקדמה

הודו, היא ללא ספק, יעד פופולארי בקרב תרמילאים. מחירי המחייה הזולים, מאפשרים ליהנות מטיול ארוך, הכולל נופים בלתי רגילים, תרבות מופלאה, מקדשים ושווקים. אך לפני שאתם מתכננים את הטיול שלכם, עליכם להנפיק ויזה להודו.

 

היום גם באינטרנט – ויזה אלקטרונית

בעבר, על מנת להנפיק ויזה להודו, האפשרות היחידה אשר עמדה בפני המטיילים, הייתה הגשת בקשה פיזית, בשגרירות וכן בסוכנויות אשר עובדות עם השגרירות. המטיילים הישראלים אשר רצו לטייל בהודו, היו צריכים להגיע באופן פיזי אל השגירות ולבצע את תהליך הנפקת הויזה.

כיום לא כך הדבר. החל ממרץ 2019, ניתן להנפיק ויזה להודו, גם באמצעות האינטרנט. באתר https://evisa.co.il, תוכלו להנפיק באופן מהיר ויזה להודו בעברית, ולקבל סיוע בתהליך ההנפקה עצמו.

 

תהליך הנפקת הויזה – איך זה עובד

כאמור, כיום ניתן להנפיק ויזה להודו באמצעות האינטרנט. תהליך הנפקת הויזה כולל מספר שלבים. תחילה, מילוי טפסים והגשת בקשה לויזה להודו. בטפסים, תצטרכו לפרט אודות עצמכם, משפחתכם, וכן אודות הסיבה בשבילה אתם מגיעים להודו. אל הטפסים, תצטרכו לצרף תמונות פספורט עדכניות, וכן לצרף צילום דרכון. לאחר מכן, תצטרכו לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי באתר. לבסוף, החברה מתחילה את התהליך עבורכם, ומקבלת עבורכם ויזה להודו, תוך מספר ימים בודדים.

 

סוגי הויזות הקיימות – מטרת הנסיעה

וויזה אלקטרונית הינה מסמך אלקטרוני, אשר אותה עליכם לקחת עמכם לכל מקום בהודו. הנפקת הויזה ותוקפה, מתבצעת בהתאם למטרת הנסיעה שלכם. ישנן מספר סוגי ויזות להודו, עליהן נפרט כעת.

  • ויזה לתייר – ויזה אשר ניתנת לתייר אשר מגיע לביקור שאינו עולה על 30 יום. יש לציין כי את ויזה זו, לא ניתן להאריך בעת ההגעה.
  • ויזת עסקים – ויזה אשר מיועדת לאנשי עסקים. תוקפה של ויזת עסקים עומדת על כ –  365 יום ממועד הנפקת הויזה. נסיעות הלוך ושוב, מוגבלות במספר ימים, כך שכל ביקור מוגבל ל – 180 יום.

כמו כן, ישנן עוד סוגי ויזות להודו, אשר מספקות מענה עבור מטרות כאלו ואחרות, אך אלו הנפוצות ביותר למטייל הישראלי.

 

היום זה אפשרי – כיצד להגיש ויזה להודו ללא כאבי ראש

הודו היא יעד חובה בקרב המטיילים הישראלים. על מנת להגשים את החלום ולהגיע להודו, עליכם להוציא ויזה קודם לכן. בעבר, הדרך היחידה להוצאת ויזה להודו הייתה כרוכה בהגעה פיזית לשגרירות. כיום, ניתן להנפיק ויזה באופן פשוט וקל דרך האינטרנט, תוך מספר שלבים פשוטים, ללא הגעה פיזית לשגרירות, גם לא לשם קבלת הויזה.

ויזה להודו

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם