טיפים לפני פגישה עם עורך דין מומחה

המציאות מוכיחה שוב ושוב –  מתישהו בחיים סביר להניח שתזדקקו לשירותיו של עורך דין מומחה.

תביעה כנגד הביטוח, תביעת אזרחית, גירושים ועוד ועוד – רשימת הנושאים המשפטיים שעלולים לצוץ במהלך חיי היומיום היא אכן ארוכה ומכובדת.

פגישה עם עורך דין עלולה להישמע לאדם הנורמטיבי כדבר מלחיץ או מאיים, אך ממש אין הכרח שכך יהיה. במאמר הבא ריכזנו מספר טיפים שיסייעו לכם לצלוח היטב פגישה עם עורך דין מומחה.

 

סקר שוק למען הדיוק

כידוע לכל, שוק עורכי הדין בישראל הוא שוק בעל היצע רב ביותר. עובדה זאת עלולה להפוך את הבחירה בעורך דין מומחה לאתגר לא פשוט בכלל.

יחד עם זאת, מומלץ לא להזניח את השלב הקריטי הזה ואף על פי כן לעשות מחקר שוק מעמיק.

מחקר השוק צריך להתייחס לכלל האספקטים שרלוונטיים לכם בעבודתו של עורך הדין – תחומי ההתמחות של המשרד בו הוא עובד, המלצות קודמות, אופי התשלום, דרך התנהלות עם לקוחות וכל מה שנתפס בעיניכם כחשוב.

באמצעות חיפוש מעמיק של עורך הדין המתאים עבורכם תוכלו לחסוך לא מעט כסף, מאמץ וכאב ראש עתידיים.

אם אינכם יודעים בכלל איפה להתחיל לחפש עורך דין מומחה, גלישה לאתר fclaw.co.il תוכל אולי לסייע לכם למצוא נקודת התחלה טובה.

 

לא לפחד לדבר

היעזרות בשירותי עריכת דין היא לרוב הוצאה כספית נכבדה, כל שכן היעזרות בעורך דין מומחה שצבר לו מוניטין בתחומו ויכול לגבות תשלום בהתאם.

הנושא הכלכלי לא פעם מרתיע לקוחות פוטנציאליים, אשר עלולים לחשוש מהעלות הגבוהה של שכירת עורך דין מומחה.

לכן מומלץ לדבר על הדברים מוקדם ככל האפשר ולהציף את הסוגייה הכלכלית לפרטיה עוד בפגישה הראשונה.

בענף עורכי הדין נהוג לרוב שפגישה ראשונה תהא פגישת ייעוץ חינמית ולכן אין חשש לקיים אותה מבחינה כספית. כך גם תוכלו להבין אם יש מקום להמשך ההיקשרות בינכם. בכל מקרה מומלץ לברר עד תום את כל ענייני התשלומים ואף אולי לנסות לעמוד על המקח ככל שהדבר מתאפשר.

 

עשו שיעורי בית

פגישה עם עורך דין מומחה היא עניין יקר, ולכן כדאי לנצל אותה במלואה.

חבל לבזבז את הפגישה על תקלות טכניות או אחרות. מומלץ לבוא לפגישה מוכנים ככל האפשר מכל בחינה שהיא.

הווה אומר, להכין את כלל המסמכים הדרושים לפגישה, לקבוע מקום וזמן נוחים שלא יסבלו מהפרעות, לעשות בירורים נוספים אם התבקשתם וכיוצא בזה.

אין זה אומר שאתם צריכים לבצע את עבודתו של עורך הדין המומחה.

הוא בעל הידע שבא לעבוד עבורכם. אולם מצד שני, על מנת שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר, עליכם לאפשר לו את התנאים המקסימליים לשם כך, גם אם זה אומר לטרוח מעט על "שיעורי בית" וארגונים בירוקרטים נוספים.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טיפים לפני פגישה עם עורך דין מומחה

המציאות מוכיחה שוב ושוב –  מתישהו בחיים סביר להניח שתזדקקו לשירותיו של עורך דין מומחה. תביעה כנגד הביטוח, תביעת אזרחית, גירושים ועוד ועוד – רשימת הנושאים המשפטיים שעלולים לצוץ במהלך