3 השירותים שניתן להשיג בשרד עו"ד שהוא גם נוטריון

נוטריון מציע לקהל הרחב מגוון רחב של שירותים משפטיים שכוללים בעיקר חתימה שגורמת למסמכים שונים להיות קבילים מבחינה משפטית. במדריך הנוכחי יוצגו בפניכם 3 השירותים הנפוצים ביותר שאתם צפויים להשיג במשרדו של עורך דין שהוא גם נוטריון מוסמך. הישארו אתנו ותקבלו את כל המידע החשוב ביותר בנושא.

 

שירות מספר 1 שניתן להשיג במשרד עורך דין שהוא גם נוטריון

השירות הראשון והנפוץ שרבים פונים אל נוטריון בעקבותיו הינו חתימה לרכישת נכס על ידי משקיע מעבר לים. לא מעט רוכשים שבורחים לרכוש נכס בישראל בזמן שהם מתגוררים מעבר לים מוצאים את עצמם זקוקים לחתימה נוטריונית של המוכר הישראלי. עורך דין שהוא גם נוטריון מוסמך יכול לתת לכם ולמשקיעי נדל"ן בין לאומיים נוספים את השירות המתאים במצב שכזה.

 

שירות מספר 2 שניתן להשיג במשרד עורך דין שהוא גם נוטריון

השירות השני והנפוץ לא פחות הינה חתימה של נוטריון על תרגום של מסמך שדורש את חתימתו. חתימה מסוג זה מעניקה בסופו של דבר לתרגום עצמו תוקף משפטי. כשאתם מחפשים נוטריון למטרה שכזו, עליכם לבדוק היטב כי מדובר בנוטריון  שמבצע חתימה על תרגום בשפה הנבחרת. שכן, לא פעם, יש עורכי דין שהם גם נוטריונים שמסרבים לחתום על מסמכים מסוימים בעקבות אי היכרות מעמיקה עם השפה הנבחרת, כדי להימנע משגיאות. כדאי לבדוק פרטים אל מול עו״ד שמעון האן שמעניק את השירות הזה באופן מקצועי ביותר.

 

שירות מספר 3 שניתן להשיג במשרד עורך דין שהוא גם נוטריון

השירות השלישי עשוי להישמע לכם מעט מוזר, אך יש לא מעט מצבים שבהם אנשים נדרשים להסתייע בו. מדובר בהצהרה על כך שאדם נמצא בין החיים. לא פעם, ישנן פעולות שונות שאפשר לבצע אותן אך ורק אם יש אישור של נוטריון שחותם על כך שהאדם נמצא בין החיים. במקרים אלו, הנוטריון מפיק מסמך שנקרא "אישור חיים" והוא חותם עליו כי הוא ראה את האדם והוא אכן נמצא בין החיים.

 

כמה דברים שכדאי שתדעו רגע לפני שתפנו לקבלת שירות נוטריוני

פנייה אל נוטריון אינה עניין של מה בכך. אתם צריכים להיות בטוחים שאתם מגיעים אל עורך דין שהוא נוטריון שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • בעל ניסיון רב בתחום
  • בעל המלצות רבות

במקרים בהם ניתן, מומלץ למצוא נוטריון שנמצא באזור המגורים שלכם כדי להקל עליכם בהגעה אליו. בנוסף לכך, רצוי שתדעו שלעיתים תצטרכו להמתין כמה דקות לצורך קבלת המסמכים. שכן, המזכירה של הנוטריון צריכה לבצע העתקים של המסמכים שלכם שיישארו במשרדו. הדבר מבטיח כי במידה ויהיה צורך, תוכלו לפנות אל המשרד ולבקש עותק של המסמכים בכל רגע נתון (אלא אם נאמר לכם אחרת). מאחלים לכם שתמצאו את השירות המתאים לכם אצל הנוטריון ובהצלחה.

פטיש

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סמל משפטי
נוטריון
3 השירותים שניתן להשיג בשרד עו"ד שהוא גם נוטריון

נוטריון מציע לקהל הרחב מגוון רחב של שירותים משפטיים שכוללים בעיקר חתימה שגורמת למסמכים שונים להיות קבילים מבחינה משפטית. במדריך הנוכחי יוצגו בפניכם 3 השירותים הנפוצים ביותר שאתם צפויים להשיג